В Киеве побывал японский буддистский монах

Наприкінці минулого тижня 4 серпня 2017 року відбулася безпрецедентна подія в історії України - в столицю вперше завітав японський буддійський монах, майстер та Учитель Рейкі - Хакутен Інамото.


Ця подія відбулася в конференц-залі затишного готелю ADRIA в рамках святкування в Україні Року Японії та 25-ти річчю встановлення дипломатичних відносин між нашими державами.Ініціатором приїзду майстра стала Вікторія Романова, майстер Учитель УсуїРейкіРіохо та засновниця школи KomyoReikDoUkraine. Дана подія була присвячена відкриттю першої в Україні офіційної школи КоміоРейкіДо.

Завдяки Вікторії, тепер всі бажаючі зможуть вивчати автентичне оригінальне японське мистецтво зцілення Рейкі, яке допомагає людині стати цілісним (дух душа тіло) здоровим, щасливим, наповненим, жити в гармонії з собою і навколишнім світом, активувати природну здатність зцілення, омолодження, розкрити свій життєвий потенціал, пізнати рясну безмежну всесвіт, створювати шедевр життя і привносити більше світла світу і любові до кожної оселі.

Співорганізатором заходу виступив 1-й блог-журналLuckyUkraine в особі Олеся Тарасенко, громадського діяча, засновника порталу та віце-президента IDIP.

Техніка Рейкі відома у всьому світі як “зцілення дотиками долонь”. В даний час на Заході розвивається безліч шкіл Рейки, які не мають нічого спільного з оригінальною практикою. РейкіРіохо насправді дуже проста практика, настільки простая, що в голову західної людини часто не укладається, як така проста техніка може бути ефективною. Більшість людей, що практикують цю техніку, знають, що японські майстри Рейки, що живуть в Японії, дуже небажано діляться своїми знаннями і досвідом із західним світом.

Сьогодні українці змогли поцінити тонкощі японської традиції РейкіРіохо разом з японським буддійським монахом Сенсеєм з Кіото (Японія) ХякутеномІнамото. І для цього навіть не потрібно було їхати в Японію!

Після безлічі досліджень традиційного японського Рейки Хакутен створив напрям КоміоРейкіДо і з 1998 року навчає студентів. Коміо - Великий світ, просвітлення. До - Шлях. ІнамотоСенсей з 1998 року навчає системі Рейки так, як вона практикувалася в 20-30-х роках минулого століття в Японії. Хякутен слідує навчанню УсуїРейкіРіохоГаккай, робить акцент на духовному розвитку через практику Рейки Ріохо і фокусується на не лише зціленні тіла, а й душі і духу. УсуїСенсей вірував, що духовне вдосконалення робить тіло більш здатним до самозцілення. Хякутен розділяє цю точку зору. Завдяки йому, з японського мови були переведені багато відомих творів по Рейки.

За відгуками гостей презентації, ХакутенІнамото - людина безмежної уваги і бережного відношення до людей. Навіть коротка зустріч з таким майстром може дати сили на довгі роки.

Під час заходу відбулася презентація різних нарядів кімоно, створення ікебани та чайна церемонія, яку провела викладач з Українсько-Японського Центру КПІ ім. Сікорського Олена Капранова та Київська школа чайного дійства напрямку Урасенке «Чайна кімната».

На відкритті центру гостям подавали частування від ресторану здорового харчування I live.

Образи чарівних «японок» створені завдяки засновниці школи Вікторії Романової та її унікальним кімоно, BoykoBeautySalon та візажисту-перукаруЕллорі, квіти та пояси з бісеру Творча майстерня "АРТ Біжу».