Японський монах Хякутен Інамото відкриває першу в Україні офіційну школу Коміо РейкіДо

В рамках святкування Року Японії в Україні в Київ приїжджає Майстер-Вчитель Рейкі - Хякутен Інамото. Ініціатором приїзду Майстра є Вікторія Романова, Майстер-Вчитель Усуї Рейкі Ріоха.


Буддійський монах Хякутен Інамото - міжнародний Майстер-Вчитель Рейкі найкоротшої духовної лінії. Тривало вивчаючи і досліджуючи оригінальне вчення Вчителя МікаоУсуі, в 1998 році він створив Центр Коміо РейкіДо (спочатку - Коміо РейкіКай) і почав проводити класи.

Хякутен Інамото досконало знає англійську мову, є перекладачем і консультантом для багатьох авторів і майстрів Рейкі. Проводить семінари та відкриває представництва в різних країнах світу, в тому числі і в Україні, де засновником центру Коміо РейкіДо є Вікторія Романова.

Коміо РейкіДо слідує оригінальному Вченню Мікао Усуі, фокусуючи свою увагу, в першу чергу, на зцілення розуму, а також фізичного тіла. Мікао Усуі вірив, що, розвиваючись духовно, фізичне тіло природним чином здатне до самозсцілення. 

Система і практика Рейкі розкриває внутрішній світ людини, активує природну здатність зцілення, омолодження і гармонізації всіх систем, органів і клітин організму; вирівнює психо-емоційний стан; сприяє розкриттю життєвого потенціалу; дає можливість краще пізнати себе, свій внутрішній світ, унікальні таланти; бути продуктивним, ефективним, впевненим, сфокусованим і натхненним, жити в гармонії з собою і навколишнім світом.

1-й  виступить медійним партнером та співорганізатором приїзду та проведення заходів в Києві. Тарасенко Олеся, віце-президент Інституту дипломатії та міжнародного партнерства, засновниця блог-журналу LuckyUkraine переконана,  що ця безпрецедентна подія стане важливою віхою в українсько-японських відносинах та сприятиме зближенню наших культур і дружніх відносин між країнами.

Організатори закладають в проект соціально-благодійний аспект та готові до співпраці з благодійними фондами.

4 серпня 2017 р. о 17-00 в конференц-залі готелю Adria всі бажаючі, практики Рейкі зможуть дізнатися оригінальну історію, філософію і традицію мистецтва зцілення - УсуіРейкі Ріохо, місце народження Рейкі - гора Курама, місце народження і Меморіал Вчителі Мікао Усуі. Всі учасники заходу зможуть задати питання, отримати насолоду від філіжанки Японського чаю, познайомитися з Японської культурою, зокрема з технікою екібани, побути в колі сім'ї Світу, знайти нових друзів, і також приєднатися до Рейкі-семінару 5-6 серпня, і Практиці Рейкі з Японським Майстром - 7 серпня.

Материалы по теме